
Sosem fogom elfelejteni azt a pillanatot, amikor eldöntöttem, hogy küzdeni fogok önmagamért. Vagy ez, vagy belepusztulok. Az íróaszatlomnál lévő ablakon bámultam kifelé a lakótelepre, a téli esős időjárása, miközben e borongós szürkeség a lelkiállapotomat tükrözte. Úgy éreztem segítség kell és rossz úton járok. Minden amiben hittem összeomlott, mert nem volt merszem hozzá, hogy belekezdjek abba a hivatásba, ami a szívemhez legközelebb állt.
Történeteket írni, fejlődni, elismert íróvá válni.
Az első versemet öt éves koromban vetettem papírra, hamar híre is ment szűk családi körben. Kezdetben születésnapokra, névnapokra, évfordulóra írtam köszöntéseket mások részére. Ahogy teltek, múltak az évek a középiskolának a baráti köröm is bővült. A tanulmányaim mellett, egyre több felkérést kaptam esküvői fogadalmak, anyák napi emlékek szövegek megírására.
Imádtam fogalmazni mások helyett és pont ezért végre megszületett a döntés bennem, hogy beiratkozzak egy neves íróiskolába.
2014 januárjában megkezdtem a tanulmányaimat a Magyar Írószövetség által indított keresztféléves Szépírói kurzusán. Életem legjobb döntése volt tovább képezni magamat, a csoporttársaim szintén írók voltak, akik hétről hétre nagyszerű műveket kreáltak és visszajelzéseket adtak az írásaimról, ugyanúgy tanáraimnak köszönhetően rengeteg megerősítést kaptam, hogy valóban van érzékem a szövegíráshoz és nincs más dolgom, mint írni. Mindennek köszönhetően az önbizalmam is megerősödött és megjelent az első novellám 2014 októberében a Magyar Napló havi folyóiratában Szívdobbanás címmel.

Annyira nagy sikere volt, hogy ez a mű a
Magyar Írószövetség félévzáró estjén felolvasásra került két valódi színész által, majd egy vidéki középiskola felolvasó estjén is még egyszer. Ekkor jutott eszembe először, mennyire klassz lenne ha színdarabot is írnék.
2015-ben egy íróbarátom felkért, a kis könyvében való részlet megírására, ami a Publio kiadónál jelent meg Neked élet kell c. néven.
Ugyanebben az évben a Flash Fiction Europa 28 novella pályázaton Országosan a legjobb 10 novellába bekerült Kávézás másképp c. írásom, ami a pekingi Magyar Kulturális Intézet honlapján volt látható.
2015 év végén pedig az élet által kaptam egy hatalmas lehetőséget és Angliába költöztem. Elvégeztem egy Copywriter, azaz szövegíró szakképzést, mert a célom az volt, hogy külföldön is publikáljak és megfogalmazzam mások helyett a történetüket.
2016-ban befejeztem az első önéletrajzi ihletésű könyvemet, s az egyik legjobb barátnőm, aki egyben a szerkesztőm volt, elhunyt. Ezután mondhatni kiégtem, annyira megviselt az elvesztése. Az álmomat nem adtam fel, de tudtam időre van szükségem és a könyvemet betettem a fiókba.
2017-ben készen álltam rá, hogy kiszélesítsem az írói palettámat. Megalkottam az első
blogomat www.fannitasztikus.blog.hu, ahol írtam a gyászról, az írás folyamatairól. Ehhez tudtak kapcsolódni az emberek és az
Index2 főoldalán is kiemelték az írásaimat többször:
A több száz történet, amit mások helyett fogalmaztam meg, képzések és blogom olvasótábora új kapukat nyitott meg, s egyre inkább megfogalmazódott bennem, hogy pontosan mi az erősségem és az az irányvonal, ami felé haladok.
Ezek az együttműködések azt eredményezték, hogy olyan neves márkának, mint a
FREYWILLE Budapest egyik karácsonyi brand üzenetét fogalmaztam meg tavaly,
olvasd el itt.
Szellemíróként, az a célom, hogy:
-
a Te élettörténetedet összefoglaljam könyv formájában vevő szerzési céllal
-
a Vállalkozásod szlogenjét meghatározzam, úgy hogy egyértelmű legyen mivel foglalkozol
-
a Gondolataid, érzéseid megfogalmazása helyetted különleges alkalmakra a szeretteid részére